Kayıt Formu Şifremi Unuttum

Ufuk Hoca (Ufuk Kıcıkoğlu), 1976’da İstanbul’da doğdu. Beşiktaş Atatürk Anadolu Lisesinden mezun olduktan sonra, 1993 ÖYS 33. olarak Boğaziçi Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümünü kazandı.

Özel ders kariyerine 1992 yılında, henüz lise öğrencisi iken ÖYS hazırlık dersleri vererek başladı. Üniversite öğrencilerine ise ilk olarak 2001 yılında başlamıştır. Geçtiğimiz 16 sene içerisinde toplam 13,000’den fazla öğrenciye ders veren Ufuk Kıcıkoğlu, bu alandaki başarısı ile belirli bir isim yapmış ve sektöründe lider marka konumuna erişmiştir.

Özel ders kariyeri dışında sportif aktivitelere de önem veren Ufuk Kıcıkoğlu, aynı zamanda başarılı bir Pool (Amerikan Bilardo) oyuncusudur. Türkiye A Milli takımı ile ülkemizi 3 Avrupa Kupasında temsil eden Ufuk Kıcıkoğlu, yerel kupalarda da başarılı bir kariyere ulaşmıştır. İlk olarak 1996’da başladığı bilardo kariyeri boyunca; 4 defa İstanbul Şampiyonluğunu, 6 defa Türkiye Şampiyonası Etap Şampiyonluğunu kazanmıştır. Bunların dışında 300 civarında özel turnuva şampiyonluğu da bulunmaktadır.

1992’de Liselerarası Fen ve Matematik Yarışmalarında Türkiye 3.sü ve 4.sü olan Ufuk Kıcıkoğlu, 1997’de katıldığı Türkiye Zeka Vakfı Şampiyonluğunda da 3. olmuştur. Aile yaşantısını herşeyden önde tutan Ufuk Kıcıkoğlu, 2 erkek ve 1 kız çocuk babasıdır.

1983 yılında doğan Şükrü Dilber Darüşşafaka Lisesi mezunudur. Lisans eğitimini Finans alanında İstanbul Bilgi Üniversitesi'nde tamamlamıştır.

Milli sporcu olup Beşiktaş hentbol takımında uzun yıllar hizmet etmiştir. Lise düzeyinde Matematik ve Biyoloji olimpiyatlarında ulusal dereceleri vardır.